Objednání almanachu k 60. výročí

Z oslav 60. výročí založení naší VOŠ a SPŠE Olomouc nám zbylo ještě pár almanachů.
Pokud máte o almanach zájem, kontaktujte sekretariát školy telefonicky na čísle 585208121 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zájezd do Skotska - denní fotoreportáž

Denní fotoreportáž ze zájezdu do Skotska uskutečněného ve dnech 6. 6. 2024 - 12. 6. 2024. Každý den se můžete podívat na aktuální fotografie z tohoto výletu.

Přijímací řízení na VOŠ

2. kolo přijímacího řízení na VOŠ je otevřeno od 1. června 2024 do 28. srpna 2024 ON-LINE formou. Nabízíme denní studium oboru Aplikace výpočetní techniky ve dvou zaměřeních - Ekonomika a Telekomunikace a automatizace. 


Nové číslo Elektronky online

Právě vychází nové číslo školního časpoisu Elektronka. Stejně jako všechna předchozí vydání je naleznete v sekci Elektornka online
Děkujeme celé redakční radě pod vedním zkušeného redaktora Mgr. Johna za žurnalistickou práci mapující dění na naší škole. 

Krajské kolo soutěže v programování

Dne 18. 4. 2024 proběhlo na naší škole Krajské kolo soutěže v programování. Níže si můžete prohlédnout výsledkovou listinu a fotografie.

Kritéria přijímacího řízení na SŠ

Platná kritéria pro přijímání do 1. ročníku SŠ pro školní rok 2024/25 najdete

.

Další informace týkající se přijímacího řízení najdete na stránce webu Přijímací řízení na SPŠE a na stránkách prihlaskynastredni.cz. Pro podání přihlášky doporučujeme využít variantu č. 1 - Elektronická přihláška - v systému DiPSy.cz.

Fond pomoci olomouckým dětem

Magistrát města Olomouce vyhlásil Výzvu Fondu pomoci olomouckým dětem pro podávání žádostí o poskytnutí účelového daru. Fond pomoci olomouckým dětem byl zřízen ZMO od 1. 1. 2017 jako podpora rovného přístupu ke vzdělávání a mimoškolním aktivitám dětí a žáků z nízkopříjmových rodin.

Lyžařské kurzy

Nedílnou součástí tělesné výchovy na naší škole jsou i lyžařské kurzy, které pořádáme pro žáky 1. ročníku.
Této nabídky naši žáci hojně využívají, lyžařský kurz absolvuje téměř každá třída s 70% až 80% účastí žáků.
K vysoké účasti žáků na lyžařském kurzu mimo jiné přispívá i možnost bezplatného zapůjčení sjezdařské výzbroje (lyžařské boty + lyže prémiových značek Salomon, Rossignol, Dalbello a Nordica), což je, zvláště v současné době stále se zvyšujících životních nákladů, vítaná finanční úleva pro rodiče.

Miele - nabídka

Konstruujeme a oživujeme stroje, které nám pomáhají vyrábět spotřebiče Miele... Pojďte s námi konstruovat a oživovat strojní zařízení pro naši současnou i nově plánovanou výrobu spotřebičů Miele.

Jednou z důležitých informací pro naše budoucí studenty je i uplatnění absolventů naší školy v praxi. Právě společnost Miele nabízí pracovní pozice a brigády, které korespondují s profilem našich absolventů, zejména v oblastech automatizace, robotiky a elektrotechniky.

Výsledky krajského kola soutěže v programování 2022

V pátek 22. dubna 2022 proběhlo pod záštitou Odboru školství a mládeže Olomouckého kraje, VOŠ a SPŠE Olomouc a Důmu dětí a mládeže Olomouc ve spolupráci s NPI ČR krajské kolo Soutěže v programování. Níže naleznete seznam postupujících do ústředního kola.

Nabídka pracovních pozic a stipendií

Jeden z partnerů školy společnost České dráhy nabízí pracovní pozice pro naše absolventy. Nově jsou to např. vlakvedoucímechanik kolejových vozidel/elektromechanik nebo strojvedoucí. Nabídka pracovních pozic platí napříč celou Českou republikou. Náborové letáky jsou k dispozici v sekci Pro žáky/Nabídky zaměstnání.

Žáci naší školy mají také možnost během studia čerpat stipendijní program ČéDés, více o tomto programu najdete i v sekci Stipendijní programy.

Zavolejte nám!

(+420) 585 208 121

Napište nám!

info@spseol.cz

Navštivte nás!

Božetěchova 3, Olomouc

Datová schránka

c7hhqe2