Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
Úřední hodiny sekretariátu školy po dobu prázdnin budou:
od 1. do 3. 7. 2020 (každý den od 8:00 - 12:00 hod)
od 24. do 31. 8. 2020 (každý den od 8:00 - 13:00 hod)
Mimo tyto úřední hodiny používejte emailovou komunikaci (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) příp. IS Edookit.
z provozních  důvodů ( stavební úpravy
Vzhledem k výraznému převisu zájemců o oba studijní obory ředitel školy, dle § 60 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., rozhodl, že 2. ani další kola přijímacího řízení nebudou vypisována.

K dnešnímu dni byla naplněna maximální kapacita obou oborů na naší škole. Níže uvádíme evidenční čísla uchazečů přijatých na základě žádosti o vydání nového rozhodnutí. Těmto uchazečům bylo vyhověno dle pořadí v 1. kole přijímacího řízení.

2. kolo přijímacího řízení na VOŠ právě probíhá. Nabízíme studium oboru Aplikace výpočetní techniky ve dvou zaměřeních:

  • ekonomika
  • telekomunikace nově rozšířeno i o základy automatizace

Studenti jsou přijímáni bez příjímacích zkoušek na základě průměru ze 4. ročníku SŠ a maturitního vysvědčení.

V době nadcházejícího prázdninového období nabízí Pedagogická fakulta UP v Olomouci Cyklus letních kempů pro děti a mládež, na který se Centru celoživotního vzdělávání PdF UP podařilo získat dotaci od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, tudíž jsou kempy pro účastníky zdarma

V průběhu roku 2020 byla provedena úprava akreditace studijního programu VOŠ. Konkrétně zaměření Telekomunikace bylo rozšířeno o výuku z oblasti automatizace.

Na podporu 3D tisku ochranných pomůcek se společnost ADM Olomouc rozhodla pro naši školu nakoupit materiál a vybavení v celkové hodnotě cca 15 tisíc Kč.

Nabídka praxe od firmy Hella Mohelnice.

BožeTECH byl z důvodu uzavření škol přesunut na podzim. Termín bude upřesněn. Sledujte naše stránky.

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí šk. roku 2018/19 jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

V letním semestru proběhly externí praxe studentů VOŠ.
Praxe je 14. denní a studenti si je zajišťují sami.
Na následujícím odkazu se můžete se podívat na výběr těch nejzajímavějších firem, ve kterých studenti pracovali včetně popisu prácí, které na praxi vykonávali.
Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Inovace ŠVP

Pro žáky se zájmem o informatiku, automatizaci, elektrotechniku, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

Back to top