Školní e-mail Změny v rozvrhu Kalendář Facebook Twitter Moodle

3. kolo přijímacího řízení na VOŠ právě probíhá. Možnost přijetí úspěšných maturantů z podzimního termínu MZ. Nabízíme studium oboru Aplikace výpočetní techniky ve dvou zaměřeních - ekonomika a telekomunikace. Studenti jsou přijímáni bez příjímacích zkoušek

Rádi bychom navázali na přerušenou tradici vydávání školního časopisu, kterému dávali tvář jazykově nadaní žáci naší školy
a s měsíční periodicitou sytili hlad ostatních žáků po „čtivu“, jež zrcadlilo jak literární invenci přispěvatelů,

Z důvodu rekonstrukce sítí fungují jen některé telefonní linky. Pokud se potřebujete spojit s některým z učitelů využijte e-mail nebo volejte kancelář školy 585 208 121 a zanechte zde vzkaz s Vaším kontaktem.
Děkujeme za pochopení.
TÝDEN VĚDY A TECHNIKY AKADEMIE VĚD ČESKÉ REPUBLIKY je největší tuzemský vědecký festival, který zahrnuje přednášky, výstavy,dny otevřených dveří, dokumentární filmy,

Hned zpočátku nového školního roku, absolvují žáci druhého ročníku atraktivní sportovní kurz. 

Naše škola v roce 2018 v rámci programu Erasmus + získala grant na realizaci zahraniční stáže pro žáky, která se bude konat 19.5 - 1.6.2019 (včetně cesty) ve Vídni ve firmách
Gillot Consulting Services 24 Stunden Computer & Netzwerkdienst
a
Elektrotechnik Ing. Gerhard Dickbauer.

V letním semestru proběhly externí praxe studentů VOŠ.
Praxe je 14. denní a studenti si je zajišťují sami.
Na následujícím odkazu se můžete se podívat na výběr těch nejzajímavějších firem, ve kterých studenti pracovali včetně popisu prácí, které na praxi vykonávali.
Na počátku měsíce dubna 2018 absolvovali žáci druhých a třetích ročníků, v návaznosti na rozšířenou plaveckou výuku na naší škole, již 9. ročník srovnávacích závodů v plaveckém dvojboji (60m prsa + 40 m kraul) a trojboji (40m prsa + 40m kraul + 20m znak).

info

Žáci a studenti naší školy byli během čtvrtka 8. února 2018 vystaveni podvodným informacím prostřednictvím emailu s falešnou identitou. Na odhalení viníků a vyšším zabezpečení intenzivně pracujeme.

Nutno ovšem podotknout, že jediná forma informování o změnách v rozvrhu je podchycena v platném školním řádu, bod 4.5 (nástěnka vedle sborovny a webové stránky školy). Vzhledem k tomu nelze považovat páteční absenci některých žáků a studentů za omluvenou tímto podvrženým emailem.

Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Inovace ŠVP

Pro žáky se zájmem o informatiku, automatizaci, elektrotechniku, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

GIVT - podpořte nás

Podpořte nás, když nakupujete!
Nadační fond VOŠ a SPŠE se přidal do projektu GIVT.cz.
Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci. Nakupovat se dá i anonymně.

Back to top