Školní e-mail Změny v rozvrhu Kalendář Klasifikace FacebookMoodle
mikrobir

Od února 2019 otevíráme na naší škole VOŠ a SPŠE Olomouc 5týdenní kurz Pokračujeme s micro:bitem. Kurz je určen pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ se zájmem o programování a techniku,

Firma Delikomat vyhlašuje TVŮRČÍ STUDENTSKOU SOUTĚŽ pro střední školy a gymnázia, které patří do řad našich obchodních partnerů. 

Pokyny pro platbu účastníků lyžařského kurzu  ve školním roce 2018/2019 -  SPŠE Olomouc
Předpokládaná cena kurzu bez vleků dle informací ze dne 1. 9. 2018: plná penze + ubytování cca. 1950,- Kč, doprava autobusem cca. 450,-Kč.

Naše škola v roce 2018 v rámci programu Erasmus + získala grant na realizaci zahraniční stáže pro žáky, která se bude konat 19.5 - 1.6.2019 (včetně cesty) ve Vídni ve firmách
Gillot Consulting Services 24 Stunden Computer & Netzwerkdienst
a
Elektrotechnik Ing. Gerhard Dickbauer.

Na počátku měsíce dubna 2018 absolvovali žáci druhých a třetích ročníků, v návaznosti na rozšířenou plaveckou výuku na naší škole, již 9. ročník srovnávacích závodů v plaveckém dvojboji (60m prsa + 40 m kraul) a trojboji (40m prsa + 40m kraul + 20m znak).

info

Žáci a studenti naší školy byli během čtvrtka 8. února 2018 vystaveni podvodným informacím prostřednictvím emailu s falešnou identitou. Na odhalení viníků a vyšším zabezpečení intenzivně pracujeme.

Nutno ovšem podotknout, že jediná forma informování o změnách v rozvrhu je podchycena v platném školním řádu, bod 4.5 (nástěnka vedle sborovny a webové stránky školy). Vzhledem k tomu nelze považovat páteční absenci některých žáků a studentů za omluvenou tímto podvrženým emailem.

Inovace ŠVP

Pro žáky se zájmem o informatiku, automatizaci, elektrotechniku, kteří zamýšlejí po maturitě studovat na technicky zaměřené vysoké nebo vyšší odborné škole nebo se uplatnit v praxi.

Back to top