Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Vážení rodiče, studenti a žáci, na začátku druhého pololetí jsme přešli na nový informační systém pro vzájemnou komunikaci. Edookit je nástroj mnoha možností, které budeme postupně zavádět do praxe. Zásadní informací je zveřejňování změn v rozvrhu - ty jsou závazné vždy po 14. hodině předešlého dne a žáci/studenti jsou povinni se jimi řídit.

Využíváme stěžejní funkce Edookitu - elektronickou žákovskou knížku, evidenci docházky žáků, chráněnou korespondenci se zákonnými zástupci, avíza písemných prací a domácích úkolů. Přístup do systému přes ikonku v horní části webu nebo přímým zadáním adresy spseol.edookit.net případně stažením mobilní aplikace Edookit a zadáním ID školy spseol.

V týdnu 4. - 8. 2. 2019 byly vygenerovány a zaslány přístupové údaje do Edookitu pro žáky a studenty školy. Během středy 13. 2. 2019 budou vygenerovány a zaslány přístupové údaje do Edookitu pro zákonné zástupce žáků. Pokud jste ve své emailové schránce do pátku  žádné údaje nenašli, obraťte se na našeho systémového administrátora, pana Mgr. Jaroslava Hejtmánka. Zprávu s uvedením jména, příjmení a třídy, do které Vaše dítě chodí, pošlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věřím, že nový systém přispěje ke zkvalitnění vzájemné komunikace mezi školou a rodiči.

Návod pro práci s programem naleznete zde.

Ing. Josef Kolář, ředitel školy

Back to top