Ve dnech 23. a 24. června 2026 proběhlo ve Zlíně Mistrovství ČR školních týmů v šachu 2026. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Matěj Brachtl, 4L; Klymentii Melnyk, 1T; Lukáš Smékal, 2A a Jakub Urban, 4A.
Po prvním hracím dnu byli šachisté na pěkném průběžném 23. místě, které bohužel druhý hrací den ztratili, a nakonec skončili 30. z 32 týmů z celé republiky. Ale hlavně si turnaj a pobyt užili a získali krásné zážitky a zkušenosti. Děkujeme za reprezentaci školy!
