Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Youtube   Instagram  Boženet

Informace pro přijaté uchazeče pro nadcházející školní rok

Po vyhodnocení přijímacího řízení je k poslednímu červnovému dni rozeslán zákonným zástupcům přijatých uchazečů informační email se základními informacemi týkajícími se zahájení studia.

Základní informace:

  • Nástup ke studiu v první den nového školního roku v 8:00 hodin, seznamy žáků zařazených do jednotlivých tříd budou vyvěšeny ve vestibulu školy.
  • Úvodní schůzka rodičů s třídními učiteli v první den nového školního roku v 16:30 hod. (organizace školního roku, seznámení s vedením školy a metodikem prevence, informační systém školy včetně přístupů pro rodiče, plánované akce, odhad nákladů na studium a další).
  • Stravování zajišťuje SOŠ obchodu a služeb, Štursova 14, Olomouc, http://www.stursovka.cz/skolni-jidelna/, kontaktní osoba p. Prikertová, tel. 585 200 221 – podrobné informace najdete pod odkazem Stravování.
  • ISIC karta – identifikační doklad používaná na naší škole jako školní průkaz. Čipová karta pro vstup do budovy školy a jídelny, doklad potvrzující studium na naší škole, mezinárodní studentský průkaz. Pořizovací cena je 350 Kč, tuto částku je potřeba zaslat do data uvedeného ve zvacím dopisu na účet školy 155 831 351/0300, variabilní symbol = osobní číslo studenta (pětimístné 4xxxx), specifický symbol = 6490422. Dále je třeba vyplnit Žádost o vystavení průkazu ISIC a tuto, včetně barevného skenu průkazové fotografie (formát jpg nebo png), zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V souvislosti s ochranou zpracovávaných osobních údajů zveřejňujeme následující Informace o pravidlech pro užívání průkazu.
  • Potvrzení o studiu na dopravu lze vyřídit poslední prázdninový týden v srpnu od 9:00 – 14:00 hodin v kanceláři školy. Ostatní potvrzení až od 1. září příslušného roku.
  • Ubytování - více zde.
  • Učebnice a pomůcky - budou řešeny dle pokynů po zahájení školního roku.

Back to top