Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Informace pro přijaté uchazeče pro nadcházející školní rok

Po vyhodnocení přijímacího řízení byl zákonným zástupcům přijatých uchazečů zaslán dopis se základními informacemi týkající se zahájení studia:

  • Volba druhého cizího jazyka - vyplňte prosím dotazník umístěný níže.
  • Nástup ke studiu v první den nového školního roku v 8:00 hodin, seznamy žáků zařazených do jednotlivých tříd budou vyvěšeny na webu školy během posledního srpnového týdne.
  • Úvodní schůzka rodičů s třídními učiteli v první den nového školního roku v 16:30 hod. (organizace školního roku, seznámení s vedením školy a metodikem prevence, elektronické studijní průkazy, informační systém školy, plánované akce a další).
  • Stravování zajišťuje SOŠ obchodu a služeb, Štursova 14, Olomouc, http://www.stursovka.cz/skolni-jidelna/, kontaktní osoba p. Prikertová, tel. 585 200 221 – podrobné informace včetně dotazníku a složenky přiloženy v dopise.
  • ISIC karta – identifikační doklad. Čipová karta pro vstup do budovy školy a jídelny, doklad potvrzující studium na naší škole, mezinárodní studentský průkaz. Pořizovací cena je 290 Kč, tuto částku je potřeba zaslat do data uvedeného ve zvacím dopisu na účet školy 155 831 351/0300, variabilní symbol = osobní číslo studenta (pětimístné).
  • Potvrzení o studiu na dopravu lze vyřídit poslední prázdninový týden v srpnu od 9:00 – 14:00 hodin.
  • Ubytování kontakty:


Návratka pro přijaté uchazeče

Prosíme o vyplnění potřebných informací pro organizaci nového školního roku.

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.
Zadejte prosím Vaše osobní číslo.
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR.
Připojte se na školní facebook - neuniknou Vám žádné novinky!   

Back to top