Školní e-mail Změny v rozvrhu Kalendář Facebook Twitter Moodle

Přihlášení uchazeči dostali během středy 21. března 2018 do svých emailových schránek informace ohledně konání jednotné přijímací zkoušky (pokud jste takovou zprávu nenalezli, prozkoumejte složku nevyžádané pošty příp. kontaktujte sekretariát školy).
Zároveň vám přinášíme podrobný postup po vyhlášení výsledků.

Dne 1. března 2018 proběhlo na naší škole školní kolo matematické soutěže, první dva z každé kategorie postupují přímo do celostátního kola,

mikrobir
Abychom podpořili zájemce ze základních škol o programování mikropočítače micro:bit proběhl v únoru na naší škole kroužek programování BBC mikro:bit. 

info

Žáci a studenti naší školy byli během čtvrtka 8. února 2018 vystaveni podvodným informacím prostřednictvím emailu s falešnou identitou. Na odhalení viníků a vyšším zabezpečení intenzivně pracujeme.

Nutno ovšem podotknout, že jediná forma informování o změnách v rozvrhu je podchycena v platném školním řádu, bod 4.5 (nástěnka vedle sborovny a webové stránky školy). Vzhledem k tomu nelze považovat páteční absenci některých žáků a studentů za omluvenou tímto podvrženým emailem.

Inovace ŠVP

V současné době dochází u oboru Elektrotechnika k průběžné inovaci ŠVP, který nově ponese název Automatizační a komunikační systémy (současný název Počítačové a informační systémy). 

Back to top