Školní e-mail Kalendář Klasifikace Facebook Youtube   Instagram  Boženet

V druhé polovině září proběhla soutěž o mikropočítače micro:bit ve třídě 1L a 2B. Žáci programovali praktické zadání v prostředí Makecode.

Ve dnech 20. – 22. září 2023 se třídy 1A a 1B zúčastnily adaptačního kurzu na chatě Orientce ve Staré Vsi u Rýmařova.

Ve dnech 12. - 14. 9. 2023 se třída 4B zúčastnila exkurze do Prahy. Program byl bohatý. První den jsme prošli Pražský hrad , Staroměstské a Václavské náměstí a večer jsme navštívili divadelní představení Lovci bobrů v divadle Studio dva na Václavském náměstí.

8. září 2023 se uskutečnila tradiční soutěž pro žáky naší školy v programování mikropočítače micro:bit. Tentokrát se soutěž pro třídu 2B uskutečnila přímo v prostorách firmy HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. v Mohelnici, která věnovala mikropočítače micro:bit pro úspěšné řešitele zadání, šitého na míru výrobnímu programu firmy. Tři nejlepší soutěžící navíc obdrželi od firmy HELLA věcné ceny. 

Naše škola byla zapojena do projektu od 1.1.2021 do klíčové aktivity KA3 Podpora polytechnického vzdělávání. V rámci činnosti Centra kolegiální podpory 17 a Krajského metodického kabinetu automatizace a robotika jsme spolupracovali s dalšími středními a základními školami.

Třídy 1B, 2A, 2L se ve čtvrtek 22. 6. 2023 zúčastnily zájezdu do zábavního parku Energylandia v Polsku.
Výlet proběhl dle plánu, bez komplikací a ke spokojenosti všech. Velkým zážitkem byla jízda autobusem Sigmy Olomouc.

Na začátku června jsme se vydali na školní zájezd do Británie. 44 žáků SPŠE si prohlédlo pamětihodnosti Londýna, ale i jeho moderní pulzující část City. Užili jsme si krásné počasí u moře v Brightonu i atmosféru univerzitního města Cambridge.

V úterý 31.5.2023 se učitelé mikroprocesorové techniky a vybraní žáci tříd 3A a 3B zúčastnili odborné exkurze ve firmě NXP Semiconductors v Rožnově pod Radhoštěm.
Česká pobočka zaměstnává 300 expertů v různých oblastech elektroniky: bezdrátové nabíjení, elektronické řízení motorů, internet věcí, smart home, umělá inteligence, zpracování obrazu, automotiv.

V týdnu od 15. května 2023 se třída 2L zúčastnika akce nazvané UP week. Žáci navštívili Gaming centrum v olomouci a dále několik výzkumných pracovištích a odborných učeben Univerzity Palackého Olomouc. Žáci se seznámili s praktickými aspekty vědeckého výzkumu v různých oblastech a univerzitní pedagogové přiblížili žákům perspektivy dalšího studia po absolvování střední školy.

Na počátku měsíce dubna 2023 absolvovali žáci druhých a třetích ročníků, v návaznosti na rozšířenou plaveckou výuku na naší škole, již 11. ročník srovnávacích závodů v plaveckém dvojboji (60m prsa + 40m kraul) a trojboji (40m prsa + 40m kraul + 20m znak).

Dne 21. 4. 2023 proběhlo na naší škole Krajské kolo soutěže v programování.

Sponzorem soutěže je prodejna nábytku Möbelix, která do soutěže věnovala 2 poukázky v hodote 1000,-Kč, které porota udělila dvěma nejoriginálnějším řešením zadaných úloh.

Den plný exkurzí - 14. 4. 2023
Forvia Hella Mohelnice
Chropyňská strojírna
Miele Uničov
OGC Olomouc
EMOS Přerov

V pátek 14. 4. 2023 proběhly na VOŠ a SPŠE přijímací zkoušky. Třídy 1. až 3. ročníku využili tohoto dne k návštěvám našich spolupracujících firem.
Třída 2A zavítala do firmy Robertshaw ve Šternberku.

Dne 23. 3. 2023 proběhlo na naší škole okresní kolo soutěže v programování. Výhercům upřímně blahopřejeme. 
Do krajského kola postupují první 3 soutěžící.

V rámci konference BožeTECH, která na naší škole proběhla 22. března 2023, se naši žáci aktivně zúčaastnili dvou soutěží - coOLCode a Božarobot.

Finále soutěže micro:Myš je za námi! Nultý ročník měl hned rekordní účast - své nápadité konstrukce představilo celkem 72 účastníků z 11 škol. 25 týmů soutěžilo v "myšohryzích" kategoriích - dojezd a rychlost, 7 týmů pak prezentovalo svá zařízení využívající micro:bit.

I v letošním roce jsme na naší škole rozběhli kroužky programování mikropočítače micro:bit pro žáky základních škol. Pro velký zájem ze strany žáků ZŠ jsme letos rozběhli celkem 5 skupin. 2 skupiny probíhají online, abychom uspokojili zájemce i ze vzdálenějších míst. 3 skupiny probíhají prezenčně přímo v prostorách laboratoří výpočetní techniky u nás na VOŠ a SPŠE Olomouc. Žáci tak mají možnost nasát prostředí školy.

V úterý 6. prosince 2022 na naší škole proběhla přednáška a navazující semináře na téma "Mikroprocesory - Jednoduché projekty s Wi-Fi a Bluetooth".

Dne 2. 12. 2022 v čase od 13:00 do 18:00 hodin proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Prostory školy, dílny a odborné laboratoře navštívilo celkem 177 uchazečů o studium. 

V letošním roce se do již 9. ročníku soutěže Merkur perFEKT Challenge, konané 24. listopadu 2022 na půdě VUT Brno, přihlásily dva soutěžní týmy (po 4 žácích). Tým O-Š-L-A složený z žáků 4. ročníku realizoval větrnou elektrárnu (příloha foto 1+2) a druhý tým s názven Boží technici z 3. ročníku (foto 3) pak třídičku odpadů.

Každoročně podporujeme Trend vozíčkářů aktivní účastí na sbírce Zasukované tkaničky. Do sbírky se letos na konci záři zapojili žáci třídy 2A a přispěli nemalou měrou k celkové vybrané částce, která překročila 163 tisíc Kč!

U příležitosti nadcházejícího výročí 17. listopadu jsme sešli se ve školní tělocvičně a společně zavzpomínali na dobu před 33 lety i události, které tento den provázely v minulosti.

Dne 22. září 2022 se třídy 2L a 3L vydaly na prohlídku fotovoltaické elektrárny v Horních Moštěnicích u Přerova. Elektrárna disponuje 5400 solárními panely rozdělenými na statické a dynamické, které jsou sice dražší, ale díky otáčení produkují mnohem více elektřiny.

9. 11. 2022 proběhlo na naší škole školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Olympiády se zúčastnilo celkem 33 účastníků z 9 tříd.

Naše exkurze začala v úterý 13. září a po úspěšném ubytováním (Klub Amfora na Pankráci) na nás čekaly nejznámější památky Prahy. Začali jsme okruhem po Pražském hradě včetně Zlaté uličky, Chrámu sv. Víta, atd.

V sobotu 15. října 2022 se konal již 2. ročník soutěže Olomoucká hřebenovka, určené pro šikovné děti a mládež zabývající se robotikou, programováním a bastlením.

V pátek 21. října 2022 jsme na škole uvítali vzácnou návštěvu, absolventy naší průmyslovky, kteří si přišli prohlédnout, jak se za 50 let od jejich maturity proměnila. Dá se říci, že jsou se školou spojeni téměř od samotného počátku, který se datuje k roku 1964, kdy na ní začali studovat první elektrotechnici.

Po dvou covidových podzimech jsem opět oživili tradici návštěv významných sportovců na naší škole. Ve středu 19. října 2022 jsme v tělocvičně přivítali Davida Juříčka - reprezentanta ČR v házené.

V uplynulých třech týdnech absolvovali naši žáci druhého ročníku kurzy moderních sportovních aktivit. Pětidenní kurzy probíhaly v OMEGA centru sportu a zdraví, kde se frekventanti kurzu seznámili, a lze konstatovat, že i výborně zvládli, základy  badmintonu a squashe v kombinaci s aktivitami ve fitness centru, včetně programů BOSU a TRX.

V aktuálním čísle časopisu A-Z ELEKTRO, které vyšlo na přelomu měsíců květen/červen 2022 vyšel článek prezentující úspěšné dlouhodobé práce, které realizovali žáci naší školy v rámci maturitní zkoušky.

Na konci školního roku 28. 6. 2022 proběhla na naší škole soutěž o mikropočítače Micro:bit, které jsme mohli pro studenty zakoupit díky finanční pomoci od sponzorů - firem Mubea, Hella a SSI SCHÄFER. Velmi si této pomoci našich spřátelených firem vážíme a děkujeme jim.

Týden od 16. května 2022 byl pro třídu 2L nazván UP week. Jedná se o nový prvek v inovovaném ŠVP oboru Technické lyceum, který je vyhrazen pro návštěvu žáků na výzkumných pracovištích Univerzity Palackého Olomouc. Smyslem tohoto projektu je přiblížit žákům možnosti dalšího studia po ukončení střední školy a také práci vědeckých pracovníků v rámci praktického výzkumu v různých oblastech.

V pondělí 25. 4. 2022 se uskutečnil workshop pro žáky ZŠ. Workshop se uskutečnil z prostředků projektu IKAP OK II. Z tohoto projektu získaly naše spolupracující ZŠ Zeyerova, ZŠ Hálkova, ZŠ Dub nad Moravou a ZŠ Vítězná Litovel 3D tiskárnu pro propagaci techniky a polytechnického vzdělávání u žáků.

Ve středu 30. března 2022 proběhl na VOŠ a SPŠE Olomouc již 3. ročník konference BožeTECH, která je zaměřena na prezentaci moderních trendů v oborech našich partnerských firem.

Dne 29. 3. 2022 proběhlo na naší škole okresní kolo soutěže v programování. Výhercům upřímně blahopřejeme. 
Do krajského kola postupují první 3 soutěžící.

10. 3. 2022 jsme uspořádali na na naší škole Projektový den zaměřený na 3D tisk. Díky projektu IKAP OK II, zaměřeného na zkvalitnění řízení škol a zvýšení kvality vzdělávání na území Olomouckého kraje a v rámci našeho Centra kolegiální podpory, získaly naše partněrské základní školy 3D tiskárny od firmy Prusa Research a.s..

Valentýnské pondělí roku 2022 bylo ve Vědecké knihovně Olomouc věnováno micro:bitu.
Téměř dvě desítky zájemců z řad čtenářů VKOL se zúčastnilo workshopu zaměřeného na možnosti využití minipočítače micro:bit.

První osobností z regionu střední a východní Evropy, která byla uvedena do prestižní Internet Hall of Fame, tedy Internetové síně slávy, je Jan Gruntorád, zakladatel a do letošního července ředitel sdružení CESNET. Na začátku 90. let minulého století byl ústřední postavou nepočetného týmu, který připojil tehdejší Československo k Internetu. Slavnostní uvedení do Síně slávy proběhlo dnes formou videokonference.

Internet Hall of Fame je projektem klíčové mezinárodní internetové organizace Internet Society, který v letošním roce slaví desáté výročí. Ocenění se od roku 2012 předává osobnostem, které mají mimořádnou zásluhu na vzniku Internetu, jeho celosvětové dostupnosti a používání. Například v roce 2012 vstoupil do Síně slávy „otec Internetu“ Vint Cerf, v roce 2013 propagátor svobodného využívání Internetu Richard Stallman, členem Síně slávy je i vynálezce webových stránek Tim Berners-Lee a spolu s nimi další zvučná jména.

O výběru rozhoduje na základě obdržených nominací mezinárodní poradní sbor složený z renomovaných expertů. Internet Hall of Fame se otevírá nepravidelně a vždy jen několika málo vyvoleným, v letošním roce jde o 21 lidí z jedenácti zemí. Aktuální seznam členů nyní zahrnuje 135 osobností, z toho je pouze 25 Evropanů.


Článek převzat z serveru root.cz

Dne 3. 12. 2021 v čase od 8:30 do 17:30 hodin proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Prostory školy, dílny a odborné laboratoře navštívilo celkem 70 uchazečů o studium. V důsledku epidemiologických opatření byl den otevřených dveří dostupný i on-line na našem Youtube kanálu.

Dne 10. 11. 2021 proběhl na naší škole Oborový den elektrotechniky a IT a zároveň byl uspořádán Workshop pro učitele, kariérové a výchovné poradce ze základních škol.

V úterý 9.11.2021 se žáci třídy 4L zúčastnili vzdělávací exkurze – navštívili závod Hyundai v Nošovicích.
Exkurze byla zahájena v prostorách recepce, kde byly vystaveny 4 modely automobilů. Žáci měli možnost si je důkladně prohlédnout , a to i zevnitř.
Následovalo 15 minutové promítání filmu o společnosti Hyundai, které bylo doplněno informacemi průvodce.

Ve středu 13. října 2021 se na naší škole konal projektový den je zaměřený na zahájení podnikání v rámci zapsaného spolku “Můžeš podnikat“. Do výuky osobně přišli dva odborníci z praxe, tentokrát za firmy:
  • „Alma Property“ Jan Kislenko
    kislenko jan
  • „Buildiro“ Lukáš Polach
    polach lukas


21. – 23. června 2021 se uskutečnilo v Hradci Králové ústřední kolo Soutěže v programování. Za naši školu se zúčastnili v kategorii Programování mikrořadičů Filip Szkandera, který se umístil na 1. místě. V kategorii Programování webu se náš žák Matouš Dřízhal umístil na krásném 6. místě.
Blahopřejeme!

Ve čtvrtek 22. dubna 2021 proběhlo pod záštitou Odboru školství a mládeže Olomouckého kraje, VOŠ a SPŠE Olomouc a Domu dětí a mládeže Olomouc ve spolupráci s NPI ČR krajské kolo Soutěže v programování

Ačkoliv jsme přišli o několik hodin prezenčního studia, maturitní ples a poslední zvonění, tak nikdy neztratíme spoustu nádherných vzpomínek, cenných znalostí a skvělých přátel, kteří nás budou doprovázet i v lepších časech.

12. května 2021 se na naší škole uskutečnila tradiční soutěž v programování mikropočítače. Díky sponzorům firmě  Hella Mohelnice a Miele technika Uničov se nám podařilo získat 60 mikropočítačů Microbit, jako odměnu pro nejlepší řešitele z řad žáků 1. ročníků. 

Náš student Filip Szkandera se stal vítězem středoškolské kategorie soutěže EEICT pořádané FEKT VUT v Brně. Blahopřejeme.

Žáci ze ZŠ Zeyerova v Olomouci se od letošního ledna až do března účastnili kroužku programování pro začátečníky Micro:bit. Celkem proběhlo deset online setkání.

Velkým úspěchem se může pochlubit náš student maturitního ročníku třídy 4A  Filip Szkandera.
V pátek 23. 4. 2021 od 13:30 do 14:00 měl živý vstup na jarní konferenci  s názvem RISC- V Days  v Tokiu.

23. 2. 2021 se uskutečnil dvouhodinový webinář o virtuální a rozšířené realitě.

Přednášející z asociace virtuální a rozšířené reality AVRAR pan Martin Kotek a Jakub Stejskal velmi poutavě a zajímavě povídali o fungování VR/AR, předvedli aplikace pro vytváření prostředí a scén a ukázali žákům praktické příklady použití.

V rámci distanční výuky se naše škola potýká s problémem, jak zajistit praktickou výuku online. Již na jaře naši žáci přišli o několik desítek hodin výuky v dílnách a odborných laboratořích a nyní stojíme před tímto problémem znovu, kdy tito žáci ještě ani nestihli dohnat deficit znalostí z minulého školního roku.

Po zkušenostech s minulým školním rokem, došlo na naší škole k přehodnocení využívání nástrojů pro distanční výuku. Nyní je nejvíce kladen důraz na výuku pomocí videokonferencí, což si můžete povšimnou i z ukázky rozrhu uvedené v titulku.

V případě, že by došlo k uzavření středních škol i v Olomouckém kraji, je naše škola připravena přejít na distanční výuku. Všichni naši žáci a studenti mají školní Google účet a mají tak přístup k nástrojům G Suite včetně videokonference a cloudového úložiště.

3D dobrovolníci Olomouc  je team dobrovolníků vyrábějící ochranné štíty pro zdravotnictví a IZS prostřednictvím 3D tisku.
Děkujeme jim, že se rozhodli investovat ušetřené prostředky z dodávek štítů do technologie 3D tisku a do jeho budoucnosti.

Na začátku školního roku 2020/21 byla našim žákům vyplacena prospěchová stipendia Olomouckého kraje na podporu technických oborů za vynikající studijní výsledky.

V prostorách Divadla vědy ve Velkém světě techniky v Ostravě byl vyhlášen absolutním vítězem soutěže s TIPOU za tajemstvím elektronu žák VOŠ a SPŠE Olomouc Filip Szkandera.

12. a 13 května proběhlo Krajské kolo středoškolské odborné činnosti. Krajská komise SOČ a sportcentrum - DDM Prostějov vyhodnotili nejlepší práce z různých oblastí vědy a techniky.

Na podporu 3D tisku ochranných pomůcek se společnost ADM Olomouc rozhodla pro naši školu nakoupit materiál a vybavení v celkové hodnotě cca 15 tisíc Kč.

Omezení prezenční výuky na středních školách od 11. března 2020 představuje významnou výzvu pro zajištění vzdělávací činnosti naší školy. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

I naše škola se rozhodla využít svoje kapacity a podílet se na výrobě ochranných pomůcek pro zdravotníky v době šíření virové nákazy. Děkujeme firmě Plasty Mladeč a Filament PM (zemědělské družstvo Haňovice) za bezplatné poskytnutí filamentů pro 3D tisk.
22. 1. 2020 se na RG a ZŠ Prostějov uskutečnilo krajské kolo turnaje ve florbale.

Studenti VOŠ, třídy 2Ve se ve dnech 28. - 29. 1. 2020 účastnili 7. Mezinárodního veletrhu fiktivních firem v Olomouci.

28. 1. 2020 se plnoletí dobrovolníci z řad žáků naší školy zúčastnili hromadného odběru krve ve Fakultní nemocnici Olomouc. Patří jim velké poděkování, protože tímto gestem darování krve pomáhají všem, kteří to potřebují.

I v roce 2019 spolupracuje naše škole s několika základními školami v okrese Olomouc při vedení kroužku programování Micro:bitu. 

Roku 1941 byl na zasedání mezinárodní studentské rady vyhlášen 17. listopad Mezinárodním dnem studentstva.

Jaké události tomuto aktu předcházely?

V pátek 15. listopadu 2019 se uskotečnila vzpomínka na 55 výročí od založení Střední průmyslové školy elektrotechnické.
Vzpomínka se uskutečnila prostřednictvím žáků, kde na

Dne 7. 11. 2019 se v Přerově konala jazyková soutěž Can you speak business English.

Žák naší školy Filip Szkandera získal 3. místo prestižního ocenění Talent Olomouckého kraje v kategorii Technický a dovednostní obor. Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Naše Vyšší odborná škola se prezentovala na XXVI. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2019, který proběhl ve dnech 22. až 25. 10. 2019 na brněnském výstavišti v pavilonu P.

14. 10.  2019 se uskutečnila na naší škole první konference moderních technologií X-tech.

V uplynulých třech týdnech absolvovali naši žáci druhého ročníku kurzy moderních sportovních aktivit. Pětidenní kurzy probíhaly

Dne 2. září proběhlo v tělocvičně školy za účasti všech tříd a vyučujících zahájení školního roku 2019/2020.

Rádi bychom popřáli jednomu z našich prvních absolventů panu Ing. Janovi Gruntorádovi, CSc.k ocenění od Masarykovy univerzity za práci, kterou dlouhodobě vykonává

Ve středu 26. 6. 2019 proběhla soutěžní přehlídku projektů žáků SPŠE Olomouc.
Následující žáci prezentovali velmi pěkné projekty.

Studenti Střední průmyslové školy elektrotechnické se od 19.5 do 1. 6. zúčastnili pracovní stáže ve Vídni v rámci programu Erasmus+. Stážisty byli převážně žáci třetích ročníků, 15 žáků průmyslového oboru a 8 žáků z lycea. 

O víkendu  10. - 12.5. vyvrcholila letošní soutěž dětí a mládeže v radiotechnice celostátním kolem konaném v

Soutěž T-profi propojuje!
Další ročník oblíbené soutěže T-profi neboli Talenty pro firmy se v Olomouci konal ve středu 11. května 2022 pod patronací Hospodářské komory Olomouc.

Ve čtvrtek 25.4. 2019 se zúčastnili tři studenti z 2A jako postoupivší vítězové krajského kola (Marek Ivan, Tomáš Grézl a Martin Medřík) celostátního kola soutěže "Talenty pro firmy T - profi".

V pondělí 6. května 2019 proběhl na naší škole druhý ročník soutěže IT English Competition.
Žáci 8. a 9. ročníků základních škol z Olomouce a okolí porovnali

Dne 17. 4. 2019 proběhlo na Slovanském gymnáziu Olomouc okresní kolo středoškolské odborné činnosti. 

11. 4. 2018 jsme se v Bea centru účastnili konference Kybernetická revoluce, na které se naše škola prezentovala

Dne 25. 4. 2019 proběhlo na naší škole Krajské kolo soutěže v programování.

Děkujeme všem soutěžícím za účast a vítězům gratulujeme.

Ve středu 24. 4. 2019 proběhlo školní kolo SOČ.

Výsledky:

Na počátku měsíce dubna 2019 absolvovali žáci druhých a třetích ročníků, v návaznosti na rozšířenou plaveckou výuku na naší škole, již 10. ročník srovnávacích závodů

Firma KOYO BEARINGS darovala naší škole 46 461 Kč na podporu vzdělávání.

Finanční dar v celkové hodnotě 250 000 Kč, firma rozdělila mezi osm olomouckých škol.

Dne 26. 3. 2019 proběhlo na naší škole okresní kolo soutěže v programování. Výhercům upřímně blahopřejeme. 
Do krajského kola postupují první 3 soutěžící z kategorií

Dlouho očekávaný DojoCon - Olomouc 2019, který hostila VOŠ a SPŠE Olomouc je za námi!

Byl to den plný programování, zkoušení nových věcí, debatování, poznávání Olomouce a hlavně vzájemného seznamování

Ve středu 27. března 2019 proběhl pro zájemce o studium na VOŠ i ostatní fandy do moderních trendů elektrotechniky a automatizace Den moderních technologií
Den proběhl ve spolupráci s našimi partnerskými firmami

Nevíš, kým budeš? Končíš základku a ještě nemáš jasno? Tak jsi určitě navštívil akci  Hry se mění v budoucí povolání. My tam také byly.

O generaci výše se posunulo vybavení laboratoří a dílen Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy elektrotechnické v Olomouci.

Naši žáci se dne 24.11. 2018 účastnli soutěže IT HACKATHON JUNIOR 2018 v BEA campusu Olomouc. Obsadili krásné 1. místo. Blahopřejeme.

Studenti z celé republiky převzali dne 7. prosince  na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy z rukou náměstka ministra a státního tajemníka ceny za vítězství v celorepublikové soutěži "Zachyť svoji SVOBODU“. Úkolem studentů středních a vyšších odborných škol bylo natočit video či vyfotit snímek zachycující jejich osobní pohled na svobodu.

Dne 9. 10. 2018 se konala celostátní sbírka Zasukované tkaničky, jejíž výtěžek pomůže k rozvoji speciálních služeb umožňující těžce tělěsně postiženým nezávislý život.

V rámci oslav 100 let vzniku Československé republiky proběhlo dne 26. 10. 2018 setkání s Petrem Zapletalem - reprezentantem ČR v odbíjené.

Dne 12.10.2018 se zůčastnili vybraní studenti ze 3. ročníků exkurze v Acoustique Quality v obci Červenka.

Žáci 2. ročníku naší školy se na Burze práce a vzdělání v Olomouci společně se žáky ZŠ Hálkova účastnili jako reprezentanti firmy Hella Mohelnice soutěže Talent pro firmy – T-profi.

V uplynulých třech týdnech absolvovali naši žáci druhých ročníků kurzy moderních sportovních aktivit. Pětidenní kurzy probíhaly v OMEGA centru sportu a zdraví, kde se frekventanti kurzu

Dne 4. září proběhlo v tělocvičně školy za účasti všech tříd a vyučujících zahájení školního roku 2018-2019.

Dne 4. května 2018 proběhl na Vyšší odborné a Střední průmyslové škole elektrotechnické nultý ročník soutěže IT English Competition.

Paní učitelka Mgr. Hana Machalová byla 27. března 2018 vyhlášena a oceněna jako Pedagog Olomouckého kraje. Blahopřejeme.

Back to top