Suplování:   Úterý 12.2.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Nožka Marek

   

-

St

-

-

..

     

Ošlejšková Věra

 

Ha

Zk

Ha

Pr

..

Mv

-

     

Pavelka Petr

 

....

....

-

-

Ba

Mt

Ba

     

Pospíšil Jaroslav

   

..

Ze

Ky

-

..

..

     

Šmídová Vladimíra

 

..

..

               

Sováková Romana

     

Kr

Kr

-

-

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

UC14

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Baránek Milan

5.hod

supl. (Pa)

FYZ

2L

(UC4)

 
 

7.hod

supl. (Pa)

FYZ

1B

(UC7)

 

Gébová Radka

4.hod

spojeno (No)

PRG

4B (4Bb)

(LP3)

 

Heglasová Jarmila

1.hod

změna

ANJ

3B (3Ba)

(UC9)

 
 

1.hod

spojeno (Oš)

ANJ

3B (3Bb)

(UC9)

 
 

3.hod

změna

ANJ

2B (2Bb)

(UC10)

 
 

3.hod

spojeno (Oš)

ANJ

2B (2Ba)

(UC10)

 

Křížan Václav

3.hod

spojeno (So)

DBS

1VE

(LP4)

 
 

4.hod

spojeno (So)

DBS

1VE

(LP4)

 

Kyselý Libor

4.hod

supl. (Ps)

PRA

1B (1B3)

(DP1)

 

Langerová Miluše

4.hod

změna

NEJ

4L (4LN)

(UC3)

 

Matlerová Vratislava

6.hod

supl. (Oš)

CJL

2L

(UC4)

 

Metelka Miloš

6.hod

supl. (Pa)

MAT

4L

(UC13)

 

Prochasková Lenka

4.hod

spojeno (Oš)

ANJ

2L (2La)

(UC4)

 
 

4.hod

změna

ANJ

2L (2Lb)

(UC4)

 

Stejskal Radek

3.hod

supl. (No)

PRG

4B (4Bb)

(LP6)

 

Zmrzlíková Danuše

2.hod

supl. (Oš)

ANJ

1A (1Ab)

(UC11)

 

Ženčica Petr

3.hod

supl. (Ps)

PRA

1B (1B3)

(DP1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1A

2.hod

ANJ

1Ab

(UC11)

supluje

Zmrzlíková Danuše

(Oš)

1B

3.hod

PRA

1B3

(DP1)

supluje

Ženčica Petr

(Ps)

 

4.hod

PRA

1B3

(DP1)

supluje

Kyselý Libor

(Ps)

 

7.hod

FYZ

 

(UC7)

supluje

Baránek Milan

(Pa)

2B

3.hod

ANJ

2Bb

(UC10)

změna

Heglasová Jarmila

 
 

3.hod

ANJ

2Ba

(UC10)

spojí

Heglasová Jarmila

(Oš)

2L

4.hod

ANJ

2La

(UC4)

spojí

Prochasková Lenka

(Oš)

 

4.hod

ANJ

2Lb

(UC4)

změna

Prochasková Lenka

 
 

5.hod

FYZ

 

(UC4)

supluje

Baránek Milan

(Pa)

 

6.hod

CJL

 

(UC4)

supluje

Matlerová Vratislava

(Oš)

3A

6.hod

MIT

3Aa

 

odpadá

 

(Ps)

 

7.hod

MIT

3Aa

 

odpadá

 

(Ps)

3B

1.hod

ANJ

3Ba

(UC9)

změna

Heglasová Jarmila

 
 

1.hod

ANJ

3Bb

(UC9)

spojí

Heglasová Jarmila

(Oš)

4B

3.hod

PRG

4Bb

(LP6)

supluje

Stejskal Radek

(No)

 

4.hod

PRG

4Bb

(LP3)

spojí

Gébová Radka

(No)

 

7.hod

EPO

   

odpadá

 

(No)

4L

4.hod

NEJ

4LN

(UC3)

změna

Langerová Miluše

 
 

6.hod

MAT

 

(UC13)

supluje

Metelka Miloš

(Pa)

1VE

3.hod

DBS

 

(LP4)

spojí

Křížan Václav

(So)

 

4.hod

DBS

 

(LP4)

spojí

Křížan Václav

(So)

1VT

2.hod

ELT

   

odpadá

 

(Ps)

 

5.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Oš)

3VE

1.hod

FIF

3VE2

 

odpadá

 

(Sd)

 

2.hod

FIF

3VE2

 

odpadá

 

(Sd)

 

Zpracováno v systému Bakaláři