Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 od 8:30 hod. proběhne na naší škole krajské kolo Soutěže v programování. Na soutěž se musíte přihlásit pomocí elektronické přihlášky dole. 

Soutěž organizují pod záštitou Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Olomouckého kraje Dům dětí a mládeže Olomouc a VOŠ a SPŠE Olomouc ve spolupráci s NIDV a partnerem Czechinvest.
Zde naleznete bližší propozice.  


Přihláška na soutěž v programování - krajské kolo

Pole označená hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.
Vyplňte celé jméno
Vyplňte celé jméno
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Vyplňte kontaktní e-mailovou adresu
Musíte zadat termín!
Musíte zadat termín!
Neplatný vstup
Potvrďte Souhlas se zpracováním osobních údajů dle GDPR
Ověřte, že nejste robot (spam)

Abychom s Vámi mohli komunikovat, potřebujeme získat Vaše osobní údaje a potvrdit souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů na naší straně.

Správce osobních údajů: Příspěvková organizace Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3.

Obsah souhlasu:

 1. Udělujete tímto souhlas příspěvkové organizaci Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3 aby zpracovávala tyto osobní údaje:
  1. Jméno a příjmení,
  2. kontaktní e-mail,
  3. škola,
  4. bydliště
  5. datum narození.
 2. Jméno a příjmení a kontaktní e-mail je nutné zpracovat pro účely evidence soutěžících. Osobní údaje žáků budou za účelem organizace soutěže předávány dalším subjektům, které se na základě školského zákona a vyhlášky podílí také na organizaci soutěže, zejména střediskám volného času a poskytovatelům dotací. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 6 měsíců. Po uplynutí této lhůty budou údaje smazány. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
  1. Ing. Antonín Duda
  2. VOŠ a SPŠE, Božetěchova 3, 772 00 Olomouc, telefon: +420 777 529 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ID datové schránky: c7hhqe2
 3. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  1. Vzít souhlas kdykoliv zpět,
  2. požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  3. požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  4. vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  5. požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  6. v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Back to top