Školní e-mail Kalendář Klasifikace FacebookMoodle

Vážení zájemci o studium a zákonní zástupci, MŠMT již zveřejnilo termíny konání JPZ na školách. Tím hlavním datem je pondělí 8. června 2020, kdy se na naší škole koná jednotná přijímací zkouška. Podrobnosti, týkající se konání Jednotné přijímací zkoušky včetně pozvánky Vám byly zaslány dne 20. května 2020 na emailovou adresu uvedenou na přihlášce. Pokud jste pozvánku neobdrželi, kontaktujte nás na telefonu 585 208 121 - kancelář školy.

Upozorňujeme, že budeme oslovovat pouze ty zájemce, kteří mají naši školu uvedenou jako první v pořadí - z důvodu konání pouze jednoho termínu Jednotné přijímací zkoušky. Výsledky této zkoušky budou poté sděleny Cermatem všem školám, na které se uchazeči hlásí.

Změny oproti běžnému režimu konání jednotných přijímacích zkoušek jsou následující:

  • koná se pouze jeden termín JPZ,
  • je prodloužen čas trvání (test ČJL 70 minut a test MAT 85 minut),
  • odevzdání zápisového lístku do 5 pracovních dnů (do 23. června 2020),
  • nepřijatí uchazeči letos místo klasického odvolání mohou využít žádost o nové rozhodnutí, podanou do 3 dnů od doručení rozhodnutí.
  • Tímto textem je naplněna povinnost doporučení MŠMT o poučení uchazečů.

    Back to top