Suplování:   Úterý 27.6.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1A

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

       

1B

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

       

1L

   

pre

pre

pre

           

2A

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

2B

   

pre

pre

pre

           

2L

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

3A

   

pre

pre

pre

           

3B

   

pre

pre

pre

           

3L

   

pre

pre

pre

           

4A

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

     

4B

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

   

4L

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

     

1VE

 

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

     

1VT

 

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

     

2VE

 

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

     

2VT

 

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

zkou

     

3VE

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

     

3VT

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Babička Roman

 

..

..

..

..

..

-

-

     

Burda Jiří

 

Ha

..

-

..

-

-

       

Křížan Václav

 

..

..

..

-

-

..

..

     

Navrátil Jiří

 

-

-

..

..

..

..

..

     

Pavelka Petr

 

Jo

..

..

..

..

-

-

     

Stejskal Radek

 

-

-

-

-

-

..

..

     

Veselá Zuzana

 

..

..

..

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Baránek Milan

1.hod

odpadá

ELM

3B (3B1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ELM

3B (3B1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELM

3B (3B1)

 

prezentace

 

7.hod

odpadá

FYZ

4L

 

konec studia

Bartoněk Josef

1.hod

odpadá

PRA

1A (1A2)

 

exkurze, výlet

 

2.hod

odpadá

PRA

1A (1A2)

 

exkurze, výlet

 

4.hod

odpadá

PRA

2B (2B2)

 

prezentace

 

5.hod

odpadá

PRA

2B (2B2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ZAE

1B

 

exkurze, výlet

Daňková Marie

1.hod

odpadá

ANJ

1VT

 

zkouškové období

 

5.hod

odpadá

ANJ

2A (2Aa)

 

exkurze, výlet

 

6.hod

odpadá

ANJ

2B (2Ba)

 

zrušeno

Deutsch Pavel

2.hod

odpadá

ANJ

4A (4Aa)

 

konec studia

 

3.hod

odpadá

ANJ

1L (1L1)

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

ANJ

4A (4Ab)

 

konec studia

 

5.hod

odpadá

ANJ

2VE (2VE1)

 

zkouškové období

 

6.hod

odpadá

ANJ

1VE (1VE1)

 

zkouškové období

 

7.hod

odpadá

TRH

4A

 

konec studia

Duda Antonín

1.hod

odpadá

ELM

3B (3B2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ELM

3B (3B2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELM

3B (3B2)

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

CAD

4L (4Lb)

 

konec studia

 

5.hod

odpadá

CAD

4L (4Lb)

 

konec studia

 

6.hod

odpadá

KPD

4A

 

konec studia

Ferdanová Diana

2.hod

odpadá

DEG

3L

 

prezentace

 

3.hod

odpadá

MAT

1A

 

exkurze, výlet

 

4.hod

odpadá

MAT

1VE

 

zkouškové období

 

5.hod

odpadá

MAT

4B

 

konec studia

Gébová Radka

1.hod

odpadá

VYT

2A (2Aa)

 

exkurze, výlet

 

2.hod

odpadá

VYT

2A (2Aa)

 

exkurze, výlet

 

3.hod

odpadá

VYT

2A (2Aa)

 

exkurze, výlet

Hanina Martin

1.hod

odpadá

PRA

1A (1A1)

 

exkurze, výlet

 

2.hod

odpadá

PRA

1A (1A1)

 

exkurze, výlet

 

3.hod

odpadá

TEK

1B

 

exkurze, výlet

 

4.hod

odpadá

PRA

2B (2B1)

 

prezentace

 

5.hod

odpadá

PRA

2B (2B1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PRA

4B (4B3)

 

konec studia

 

7.hod

odpadá

PRA

4B (4B3)

 

konec studia

Heglasová Jarmila

1.hod

supl. (Bu)

CJL

2B

(UC9)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

2VE (2VE2)

 

zkouškové období

 

6.hod

odpadá

ANJ

2B (2Bb)

 

zrušeno

Henkl Milan

6.hod

odpadá

HWP

2VT (2VOS)+

 

zkouškové období

 

7.hod

odpadá

HWP

2VT (2VOS)+

 

zkouškové období

Jirátková Júlia

2.hod

odpadá

RUJ

4L (4LR)

 

konec studia

 

3.hod

odpadá

ANJ

3L

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

RUJ

1B (1Bb)

 

exkurze, výlet

 

5.hod

odpadá

RUJ

3L (3R)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

RUJ

1L (1L2)

 

zrušeno

John Oto

1.hod

supl. (Pa)

CJL

3L

(UC6)

 
 

2.hod

odpadá

DEJ

1B

 

exkurze, výlet

 

3.hod

odpadá

NEJ

3A (3Aa)

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

NEJ

1A (1Aa)

 

exkurze, výlet

 

5.hod

odpadá

NEJ

3L (3Nz)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TRH

3L

 

zrušeno

Kašpar Ludvík

5.hod

odpadá

TEV

3A (3Aa)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

3A (3Aa)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

3B (3Ba)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TEV

3B (3Ba)

 

zrušeno

Kolář Josef

1.hod

odpadá

ELM

3B (3B3)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ELM

3B (3B3)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELM

3B (3B3)

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

SIT

2VT (2VOS)+

 

zkouškové období

 

5.hod

odpadá

SIT

1VT (1VOS)+

 

zkouškové období

Kyselý Libor

1.hod

odpadá

TEF

2L

 

exkurze, výlet

 

2.hod

odpadá

ELM

4B

 

konec studia

 

4.hod

odpadá

TEF

3L

 

prezentace

 

5.hod

odpadá

ELM

4A

 

konec studia

 

8.hod

odpadá

TRH

4B

 

konec studia

Langerová Miluše

1.hod

odpadá

CJL

4A

 

konec studia

 

2.hod

odpadá

NEJ

4L (4LN)

 

konec studia

 

3.hod

odpadá

NEJ

3A (3Ab)

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

NEJ

1B (1Ba)

 

exkurze, výlet

 

5.hod

odpadá

NEJ

3B (3Np)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NEJ

1L (1L1)

 

zrušeno

Machalová Hana

3.hod

odpadá

CHE

2L

 

exkurze, výlet

 

4.hod

odpadá

MAT

2A

 

exkurze, výlet

 

6.hod

odpadá

CHE

1A

 

exkurze, výlet

 

7.hod

odpadá

CHE

1B

 

zrušeno

Matlerová Vratislava

1.hod

navíc

CJL

3B

(UC11)

 
 

3.hod

odpadá

OBN

4L

 

konec studia

 

4.hod

odpadá

OBN

4B

 

konec studia

 

5.hod

odpadá

OBN

2L

 

exkurze, výlet

 

7.hod

odpadá

OBN

2A

 

exkurze, výlet

Metelka Miloš

2.hod

odpadá

MAT

2VT (2VOS)+

 

zkouškové období

 

4.hod

odpadá

MAT

3B

 

prezentace

Michal Jiří

7.hod

odpadá

DEJ

1L

 

zrušeno

Nožka Marek

3.hod

odpadá

EPO

4A (4Aa)

 

konec studia

 

4.hod

odpadá

EPO

4A (4Aa)

 

konec studia

Ošlejšková Věra

2.hod

odpadá

AJK

3VT

 

konec studia

 

3.hod

odpadá

AJK

3VT

 

konec studia

 

5.hod

odpadá

ANJ

2VT

 

zkouškové období

 

6.hod

odpadá

CJL

4L

 

konec studia

Pospíšil Jaroslav

1.hod

odpadá

PRA

1A (1A3)

 

exkurze, výlet

 

2.hod

odpadá

PRA

1A (1A3)

 

exkurze, výlet

 

5.hod

odpadá

ZAE

1A

 

exkurze, výlet

 

6.hod

odpadá

PRA

4B (4B1)

 

konec studia

 

7.hod

odpadá

PRA

4B (4B1)

 

konec studia

Prochasková Lenka

1.hod

odpadá

ANJ

4B (4Ba)

 

konec studia

 

2.hod

odpadá

CJL

1L

 

prezentace

 

3.hod

odpadá

ANJ

1L (1L2)

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

ANJ

2L

 

exkurze, výlet

 

5.hod

odpadá

ANJ

2A (2Ab)

 

exkurze, výlet

Psotová Jana

2.hod

odpadá

DAN

1VE

 

zkouškové období

 

3.hod

odpadá

DAN

1VE

 

zkouškové období

Šmídová Vladimíra

1.hod

odpadá

EKO

1VE (1VE1)

 

zkouškové období

 

3.hod

odpadá

PVO

2VT (2VOS)+

 

zkouškové období

 

4.hod

odpadá

FIF

3VE (3Ve2)

 

konec studia

 

5.hod

odpadá

FIF

3VE (3Ve2)

 

konec studia

 

6.hod

odpadá

FIF

3VE (3Ve2)

 

konec studia

 

7.hod

odpadá

FIF

3VE (3Ve2)

 

konec studia

Sováková Romana

1.hod

odpadá

ITV

2VT (2VOS)+

 

zkouškové období

 

2.hod

odpadá

ZAE

2B

 

prezentace

 

4.hod

odpadá

DBA

3VE (3Ve1)

 

konec studia

 

5.hod

odpadá

DBA

3VE (3Ve1)

 

konec studia

 

6.hod

odpadá

VYT

2L (2L2)

 

exkurze, výlet

 

7.hod

odpadá

VYT

2L (2L2)

 

exkurze, výlet

Šmehlík Vojtěch

4.hod

odpadá

ZEM

1L

 

prezentace

 

5.hod

odpadá

TEV

3A (3Ab)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

3A (3Ab)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

3B (3Bb)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TEV

3B (3Bb)

 

zrušeno

Zmrzlíková Danuše

1.hod

odpadá

ANJ

4B (4Bb)

 

konec studia

 

2.hod

odpadá

ANJ

3VE

 

konec studia

 

3.hod

odpadá

ANJ

3VE

 

konec studia

 

4.hod

odpadá

NEJ

1A (1Ab)

 

exkurze, výlet

 

6.hod

odpadá

ANJ

1VE (1VE2)

 

zkouškové období

Ženčica Petr

4.hod

odpadá

PRA

2B (2B3)

 

prezentace

 

5.hod

odpadá

PRA

2B (2B3)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ELE

2A

 

exkurze, výlet

 

7.hod

odpadá

ELE

2B

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1B

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(Ma)

1L

6.hod

NEJ

1L1

 

odpadá

 

(La)

 

6.hod

RUJ

1L2

 

odpadá

 

(Ji)

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mi)

2B

1.hod

CJL

 

(UC9)

supluje

Heglasová Jarmila

(Bu)

 

5.hod

PRA

2B1

 

odpadá

 

(Hi)

 

5.hod

PRA

2B2

 

odpadá

 

(Br)

 

5.hod

PRA

2B3

 

odpadá

 

(Ze)

 

6.hod

ANJ

2Ba

 

odpadá

 

(Da)

 

6.hod

ANJ

2Bb

 

odpadá

 

(Ha)

 

7.hod

ELE

   

odpadá

 

(Ze)

3A

5.hod

TEV

3Aa

 

odpadá

 

(Ks)

 

5.hod

TEV

3Ab

 

odpadá

 

(Sm)

 

6.hod

TEV

3Aa

 

odpadá

 

(Ks)

 

6.hod

TEV

3Ab

 

odpadá

 

(Sm)

3B

1.hod

CJL

 

(UC11)

navíc

Matlerová Vratislava

 
 

5.hod

RUJ

3R

 

odpadá

 

(Ji)

 

5.hod

NEJ

3Np

 

odpadá

 

(La)

 

5.hod

NEJ

3Nz

 

odpadá

 

(Jo)

 

7.hod

TEV

3Ba

 

odpadá

 

(Ks)

 

7.hod

TEV

3Bb

 

odpadá

 

(Sm)

 

8.hod

TEV

3Ba

 

odpadá

 

(Ks)

 

8.hod

TEV

3Bb

 

odpadá

 

(Sm)

3L

1.hod

CJL

 

(UC6)

supluje

John Oto

(Pa)

 

5.hod

RUJ

3R

 

odpadá

 

(Ji)

 

5.hod

NEJ

3Np

 

odpadá

 

(La)

 

5.hod

NEJ

3Nz

 

odpadá

 

(Jo)

 

6.hod

TRH

   

odpadá

 

(Jo)

Přednášky z UP Olomouc:
POS - 2.- 4. hod. - 3A,B,L - Du,Ky, Fe
UC7 - 2. -4. hod - 2B, 1L - Ba, Ha, Pr

 

Zpracováno v systému Bakaláři