Školní e-mail Změny v rozvrhu Kalendář Facebook Twitter Moodle
Dne 4. 5. 2018 od 9:00 hod. se bude na naší škole VOŠ A SPŠE Olomouc konat pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ soutěž IT ENGLISH COMPETITION.

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 proběhne na naší škole krajské kolo 32. ročníku Soutěže v programování.

1. kolo přijímacího řízení na VOŠ právě probíhá. Nabízíme studium oboru Aplikace výpočetní techniky ve dvou zeměřeních - ekonomika a telekomunikace. Studenti jsou přijímáni bez příjímacích zkoušek na základě průměru ze 4. ročníku SŠ a maturitního vysvědčení. 

Přihlášení uchazeči dostali během středy 21. března 2018 do svých emailových schránek informace ohledně konání jednotné přijímací zkoušky (pokud jste takovou zprávu nenalezli, prozkoumejte složku nevyžádané pošty příp. kontaktujte sekretariát školy).
Zároveň vám přinášíme podrobný postup po vyhlášení výsledků.

První neoficiální setkání členů Joomla komunity z Česka a Slovenska se uskuteční v sobotu 5. května 2018 v Olomouci a to přímo v prostorách naší školy.

V úterý 20. března 2018 proběhl na naší škole 32. ročník soutěže dětí a mládeže v programování - okresní kolo.

Dne 1. března 2018 proběhlo na naší škole školní kolo matematické soutěže, první dva z každé kategorie postupují přímo do celostátního kola,

mikrobir
Abychom podpořili zájemce ze základních škol o programování mikropočítače micro:bit proběhl v únoru na naší škole kroužek programování BBC mikro:bit. 

info

Žáci a studenti naší školy byli během čtvrtka 8. února 2018 vystaveni podvodným informacím prostřednictvím emailu s falešnou identitou. Na odhalení viníků a vyšším zabezpečení intenzivně pracujeme.

Nutno ovšem podotknout, že jediná forma informování o změnách v rozvrhu je podchycena v platném školním řádu, bod 4.5 (nástěnka vedle sborovny a webové stránky školy). Vzhledem k tomu nelze považovat páteční absenci některých žáků a studentů za omluvenou tímto podvrženým emailem.

Téma absolventské práce si student ve 3. ročníku VOŠ podle zaměření vybírá z praxe.

Externí odborná praxe se provádí po individuální dohodě studentů s firmami, se kterými pak škola uzavře dohodu o realizaci odborné praxe.

Inovace ŠVP

V současné době dochází u oboru Elektrotechnika k průběžné inovaci ŠVP, který nově ponese název Automatizační a komunikační systémy (současný název Počítačové a informační systémy). 

Back to top